Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 5 opinii

lekarz Waldemar Elikowski

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 363
Odsłon w zeszłym miesiącu 1537
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 15

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego momentu doskwierają Ci nieprzyjemne oznaki w Twoim organizmie? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Waldemar Elikowski jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a także skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi przypadłościami, które lekarz Waldemar Elikowski diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Waldemar Elikowski zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno udzieli rady, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Waldemar Elikowski przyjmuje w gabinecie Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im.Józefa Strusia - Szpital - Oddział Chorób Wewnętrznych, przy ul. Szwajcarska 3. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 5

|

Średnia Ocen: 5

Gdybym trafił na innego lekarza pewnie by mnie dzisiaj nie było, miałem ogromne szczęście profesjonalista w pełnym tego słowa rozumieniu Czasem mam wrażenie(jak obserwuje go siedząc na poczekalni, że by go zastąpić trzeba by na jego miejsce dwóch jeśli nie trzech innych lekarzy :) pisze całkiem poważnie, biega jak szalony, pamięta wszystko i wszystkich jak i ich przypadłości Wzór.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan dr Elikowski uratował mi życie, cóż więcej można napisać....wdzięczności nie jestem w stanie okazać. Lekarz z prawdziwego powołania,któremu zależy na wyprowadzeniu pacjenta z choroby, co sprawia mu radość i motywuje do pracy. Konkretny, wymagający, kompetentny specjalista, wystarczy z nim współpracować i słuchać zaleceń. Dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan doktor nie tylko potrafi porozumieć się świetnie z pacjentem, ale do tego jest niezwykle profesjonalnym lekarzem. Te cechy sprawiają, że można go polecić wszystkim.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny fachowiec o bardzo rozległej wiedzy. Do tego niesamowite podejście do pacjenta - troskliwy, miły, cierpliwy, łatwo nawiązać z nim kontakt. Jestem zadowolona z tego, że trafiłam na Pana Doktora.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pełen profesjonalizm, jeden z niewielu kardiologów, który tak potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza