Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Waldemar Dorniak

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 337
Odsłon w zeszłym miesiącu 1601
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 72

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś czasu doskwierają Ci niepokojące oznaki w Twoim ciele? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Waldemar Dorniak jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi problemami, które lekarz Waldemar Dorniak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Waldemar Dorniak zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Waldemar Dorniak przyjmuje w gabinecie Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Samodzielny Publiczny, przy al. Jana Pawła II 50. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pan Doktor Dorniak to wspaniały, odważny lekarz i wyjątkowo skromny człowiek, który uratował mi życie. W moim przypadku, w młodym wieku, doszło do masywnej zakrzepicy żył nogi prawej i żył biodrowych. Pan Doktor zdecydował o zastosowaniu lokalnej trombolizy. W chwili obecnej nie stwierdza się cech zakrzepicy, niewydolności zastawkowej, a drożność naczyń jest dobra. Jestem mu bardzo wdzięczna. Miałam dużo szczęścia, że spotkałam go na swojej drodze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały lekarz. Uratował rękę mojego męża po fatalnym zabiegu innego lekarza. Powstał krwiak i tętniak, który ww. lekarz zbagatelizował, a w momencie krytycznym dr Waldemar Dolniak uratował sytuację, wykonując w trybie ostrym i natychmiastowym operację tętniaka tętnicy ramiennej. Dziękujemy dr. Dolniakowi tą drogą za wykonanie trudnego zabiegu i uratowanie ręki.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pragnę złożyć szczere podziękowanie Panu dr. Waldemarowi Dorniakowi, który okazał się miłym i czułym lekarzem podczas zabiegu stentowania tętnic szyjnych. Odbyło się ono w dniach: 09.11.2015r. oraz 01.03.2016r. Wybitny specjalista,którego polecam przyszłym pacjentom. Jednocześnie dziękuję za troskliwą opiekę Paniom: dr Krystynie Dykstas oraz dr Iwonie Skwierz. Serdeczne podziękowanie dla Pań pielęgniarek, któer godnie wypełniają swój obowiązek. Wyrazy szacunku.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza