Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Urszula Żyżak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 324
Odsłon w zeszłym miesiącu 1442

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dokuczają Ci martwiące bodźce w Twoim ciele? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Urszula Żyżak jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi chorobami, które lekarz Urszula Żyżak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Urszula Żyżak zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Urszula Żyżak przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych, przy ul. Matejki 1. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Zespołu Lekarzy Rodzinnych


ul. Matejki 1, 66-200 Świebodzin

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Malwina Kumoch ginekolog, Adrianna Łukowiak ginekolog, Teresa Bielewicz stomatolog, Dawid Kawka ortopeda, Ewa Polańska anestezjolog, Barbara Janeczko lekarz rodzinny, Grzegorz Rossa neurolog, Magdalena Wierusz dermatolog, Ryszard Adamcewicz chirurg, Joanna Suchy ortodonta, Aleksandra Żarska lekarz rehabilitacji medycznej, Patrycja Abbink psycholog, Aleksandra Wierzbicka pediatra, Krystyna Pisarek-Sok lekarz rodzinny, Jerzy Szczepaniak internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza