Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Urszula Świerczyńska-Pusz

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 317
Odsłon w zeszłym miesiącu 1438
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego czasu doskwierają Ci martwiące symptomy w Twoim organizmie? Głowisz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Urszula Świerczyńska-Pusz jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Newralgicznymi dolegliwościami, które lekarz Urszula Świerczyńska-Pusz diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Urszula Świerczyńska-Pusz zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Urszula Świerczyńska-Pusz przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Guderskiego 2/vii. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Przesympatyczna. Szybko odnalazłam z nią wspólny język, łatwo również zyskała moje zaufanie. I okazało się, że słusznie, bo naprawdę świetna z niej lekarka. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem lekarza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor już od momentu wejścia pacjenta do gabinetu wywiera pozytywne wrażenie. Ciepła, sympatyczna, nie traktuje pacjenta z góry. Leki również dobiera świetnie. Polecam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Świerczyńska-Pusz jest moją lekarką od dłuższego czasu i niezmiennie jestem zadowolona z jej usług. Otacza pacjenta prawdziwą opieką i troską, zawsze udzieli dobrych rad. Zlecona przez nią terapia przywróciła mnie do zdrowia i w takim stanie utrzymuje. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza