Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Tomasz Ślusarczyk

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 292
Odsłon w zeszłym miesiącu 1333

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego czasu wyczuwasz alarmujące bodźce w Twoim ciele? Myślisz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Tomasz Ślusarczyk jest wykwalifikowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Kluczowymi dolegliwościami, które lekarz Tomasz Ślusarczyk diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Tomasz Ślusarczyk zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaproponuje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Tomasz Ślusarczyk przyjmuje w gabinecie Nowy Szpital w Świebodzinie, przy ul. Młyńska 6. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Włodzimierz Rosada lekarz rodzinny, Grażyna Kurzawska-Piszczek pediatra, Teresa Maleńczyk-Taborowska kardiolog, Urszula Żyżak internista, Bożena Mospan internista, Jolanta Porianda-Olesiak lekarz rodzinny, Anna Trudnowska lekarz rodzinny, Grażyna Turowska stomatolog, Bogusław Samosionek ginekolog, Wojciech Piszczek ginekolog, Ryszard Adamcewicz chirurg, Anna Pisarczyk psychiatra, Joanna Chełchowska lekarz rehabilitacji medycznej, Jacek Zaidlewicz ginekolog, Artur Rawicki internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza