Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Tomasz Kloc,
średnia 5.00 z 1 opinii

mgr Tomasz Kloc

Specjalizacje:

Psycholog, Terapeuta

O lekarzu

Zamojski Ośrodek Psychoterapii Integratywnej to inicjatywa zespołu psychologów/psychoterapeutów od wielu lat zajmujących się psychoterapią, którzy postanowili stworzyć wspólne miejsce oferujące możliwość korzystania właśnie z psychoterapii. Oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapię.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (terapeuta)

Zanim zacznie się psychoterapia pierwszym etapem naszej pracy jest konsultacja, w czasie której osoba zgłaszająca się do gabinetu (pacjent) przedstawia kłopot, z jakim się zgłasza. Podczas rozmowy formułowany jest problem oraz wynikające z tego cele psychoterapii, czyli do czego ma ona prowadzić. Pacjent może w tym czasie bardziej zrozumieć specyfikę swoich trudności, trochę poznać psychoterapeutę rozeznać się w proponowanych przez niego metodach pracy. W trakcie konsultacji może się okazać, że wskazana jest konsultacja z innym specjalistą np. psychiatrą czy lekarzem innej specjalności. Kiedy wspólnie zostaje podjęta decyzja o psychoterapii, pacjent zapoznaje się z regulaminem gabinetu, ustalane są zasady współpracy, co składa się na tak zwany kontrakt terapeutyczny.

po ustaleniu kontraktu terapeutycznego i zakończeniu etapu konsultacji oraz za zgodą osoby zainteresowanej rozpoczyna się psychoterapia indywidualna.

po ustaleniu kontraktu terapeutycznego z parą, małżeństwem bądź rodziną i zakończeniu etapu konsultacji oraz za zgodą osób zainteresowanych rozpoczyna się psychoterapia.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Polecam sesje wszystkim osobom które chcą odnaleźć szczęście i zadowolenie z zycia. Mając 3 dzieci wiele obowiązków i wyzwań potrafię czuć się swietnie. Terapia zmienia czlowieka. Od kad zaczęłam pracę z panem Tomasz Kloc każdy dzień potrafi być piękny.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Zamość - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Zamość?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza