Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

O lekarzu

MOJA DEFINICJA GINEKOLOGII


Moja definicja ginekologii to trzy wytyczne, którymi kieruję się w swojej pracy, bo wiem, że ginekologia to nie tylko zawód, który wykonuję, to przede wszystkim ogromne zobowiązanie w relacji z każdą pacjentką:

DOŚWIADCZENIE, DELIKATNOŚĆ, ZAUFANIE


Doświadczenie: które nauczyło mnie, jak ważne dla Ciebie jest odzyskanie pełnej pewności siebie

Delikatność: bo ginekologia to nie tylko zawód, ale i przełamywanie barier wstydu i niwelowanie poczucia dyskomfortu

Zaufanie: tylko szczera rozmowa pozwoli mi poznać Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie Twoich problemów

POROZMAWIAJMY O TOBIE BEZ LĘKU I UPRZEDZEŃ


Ginekologia to dla mnie coś więcej niż praca. To przede wszystkim pomoc moim pacjentkom w przełamywaniu krępujących je barier wstydu. To także misja polegająca na przywróceniu im pewności siebie dzięki umocnieniu ich poczucia własnej seksualności i kobiecości.

Motto:
Otwartość rozmowy , umiejętność wysłuchania i zdolność zrozumienia jest najwyższym celem, stanowiącym o sukcesie zabiegu

Członkostwo


Członkostwo:
PTG - Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
PTGP - Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej
PTM - Polskie Towarzystwo Menopauzy i Andropauzy
PTMEiAA - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
O mnie
Jestem specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej.

W 2004 roku ukończyłem Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum na Wydziale Lekarskim, otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 uzyskałem tytuł specjalisty z ginekologii i położnictwa i od tego czasu poświęciłem się kolejnej specjalności – ginekologii plastycznej, którą rozwijam do dziś. 2018 dorobek naukowy zwieńczony tytulem doktora nauk medycznych. 

W tro­sce o naj­wyż­szą jakość usług zapew­niam pełną dyskrecję, komfort i profesionalną obsługę w prywatnej klinice dysponującej ogromnym zapleczem medycznym i najnowocześniejszą salą operacyjną w Polsce południowej. W razie koniecz­no­śc zapew­niam stały kontakt telefoniczny z moja osobą oraz cią­głość lecze­nia w warun­kach szpi­tal­nych i opiekę okołoporodową.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów
Oferuję usługi z zakresu: ginekologia plastyczna , ginekologia estetyczna, ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ), laseroterapia ginekologiczna, endokrynologia ginekologiczna, położnictwo i ginekologia.

Oto mój świat:

Ginekologia Plastyczna

Labioplastyka – plastyka warg sromowych większych i mniejszych
Waginoplastyka - plastyka ścian pochwy i krocza, szczególnie po obrażeniach poporodowych
Pomniejszanie średnicy wejścia do pochwy,
Plastyka poporodowych uszkodzeń krocza,
Clitoroplastyka - to uwypuklenie ukrytej pod fałdami skóry części łechtaczki w celu poprawy jakość doznań.
Augmencja - powiekszenie punktu G - by poprawić kobiecie jakość doznań.
Hymenoplastyka – rekonstrukcja błony dziewiczej
Hymenotomia- usunięcie lub naciecie błony dziewiczej
Usuwanie wad wrodzonych narządów płciowych
Liporedukcja okolic intymnych , wzgórka łonowego
Ginekologia estetyczna/Laseroterapia

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
Obkurczenie i ujędrnienie pochwy
Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych
Wybielanie warg sromowych i okolic intymnych
Obkurczenie (zmniejszenie) objętości warg sromowych wiekszych
Wypełnienie ( zwiekszenie) objętości warg sromowych wiekszych
Usuwanie laserowe : dysplazji szyjki macicy , nadżerek , polipów szyjki
Redukcja rozstępów , usuwanie blizn i przebarwień
Filozofia zawodowa
Kobiety z zaburzeniami rozwojowymi i poporodowymi miejsc intymnych trafiają do różnych gabinetów: ginekologów i położników, chirurgów plastycznych, a nawet gabinetów medycyny estetycznej często nie wiedząc, że powstała nowa specjalizacja z ginekologii plastycznej, która jako jedyna zapewnia najwyższy standard. Naszym celem jest więc zapewnienie profesjonalnej pomocy w zakresie ginekologii estetycznej i plastycznej oraz wykonanie zabiegu tak, by nie została zaburzona prawidłowa funkcjonalność danego narządu, a ryzyko powikłań zostało zminimalizowane.

Dużej części kobiet plastyka miejsc intymnych przywraca udane życie seksualne, możliwość ubrania ulubionego stroju kąpielowego, uprawiania sportów jak jazda konna, jazda na rowerze, normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Niektóre z nich kierują się wyłącznie aspektem estetycznym. Poprawiając kształt wzgórka łonowego i warg sromowych, nie wolno jednak zapominać o funkcjonalności tych miejsc. Ze względu na brak rzetelnej informacji w tej kwestii i brak podziału zakresu zabiegowego w poszczególnych specjalizacjach powołaliśmy do życia Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej (PTGP) oraz Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR), które mają na celu przeprowadzić usystematyzowanie tego podziału i wspierać kobiety poprzez edukację medyczną.

PTG, PTGP i PTGEiR jednoznacznie określają wspólne stanowisko, że zabiegi miejsc narządu rodnego i ich okolic powinni operować specjaliści z zakresu ginekologii, gdyż tylko oni są w stanie zapewnić pożądany i powtarzalny efekt zabiegu z możliwością najmniejszych skutków ubocznych. Tylko ich fachowa wiedza i lata nauki, praktyki operacyjnej z tak wąskiej dziedziny mogą być gwarantem prawidłowego przebiegu zabiegu i pełnej satysfakcji Pacjentki oraz zapewnienia jej zdrowia, prawidłowych funkcji rozrodczych i prawidłowego funkcjonowania seksualnego.

Nasz gabinet/klinika
INTIMA CLINIC - nazwa jest na tyle wymowna, by podkreślić, że w naszej klinice wszystko było tworzone z myślą o intymności i profesjonalizmie.

„Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że Tomasz Basta od pierwszej chwili wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w przypadku tak intymnych problemów.” - codziennie staram się, by ta opinia mojego nauczyciela była wciąż aktualna.

Wykształcenie i doświadczenie
Doświadczenie zawodowe zdobywałem na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Miejskim Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Moje kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranicą, jak również publikacje naukowe, których jestem autorem lub współautorem. W Klinice specjalizuję się w ginekologii plastycznej i estetycznej, odbywając w tym kierunku szereg szkoleń. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej ( PTGP) i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR).

Konsultacje
Z myslą o zapewnieniu najwyższego komfortu Pań stworzyliśmy Intima Clinic Rejestracja:

+48 570 552 055
+48 570 052 055
+48 570 002 055
+48 12 315 50 90

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg plastyczny)
wizyta lekarska (ginekolog)
wizyta lekarska (lekarz medycyny estetycznej)
wizyta lekarska (seksuolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKraków - znani lekarzeSzukasz ginekologa z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza