Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Teresa Majkutewicz-Lasota

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 294
Odsłon w zeszłym miesiącu 1370
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 3

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego czasu doskwierają Ci alarmujące oznaki w Twoim ciele? Głowisz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Teresa Majkutewicz-Lasota jest dyplomowanym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wątpliwości a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi zaburzeniami, które lekarz Teresa Majkutewicz-Lasota diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Teresa Majkutewicz-Lasota zarejestruj się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Teresa Majkutewicz-Lasota przyjmuje w gabinecie Poradnia chorób wewnętrznych - Przychodnia Lekarska "NOWY CHEŁM" , adres: ul. Chałubińskiego 23. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Dobra, bardzo dobre podejście do pacjenta, słuchająca pacjenta, przesympatyczna! Lekarz majkutewicz-lasota jest bardzo komunikatywna. świetnie przygotowana! Wszystko na swoim miejscu! Tłumaczy wszelkie problemy! Wszystkim szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Rewelacyjna, bardzo dobra i rzeczowa. Jest bardzo uprzejma. Miła! Jest 100% zaangażowana. Bardzo uprzejmie pomaga! świetnie przygotowana! Dba o dobrą atmosferę wizyty! Wszystkim szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza