Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Teresa Bielewicz

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 358
Odsłon w zeszłym miesiącu 1558

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zęba? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należałoby wybrać się na ochronny przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Teresa Bielewicz leczy całe rodziny w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Teresa Bielewicz jest solidnym i sprawdzonym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego ma znaczenie przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta. A Przebiega to w relaksującej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog na ogół zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, protetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog diagnozuje powstałe zmiany patologiczne i decyduje o optymalnym planie leczenia, co zapewnia trwałe efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego specjalisty świetnie znalazłeś! W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Teresa Bielewicz przyjmuje w gabinecie gabinet Stomatologiczny Teresa Bielewicz, przy ul. Park Chopina 3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

gabinet Stomatologiczny Teresa Bielewicz


ul. Park Chopina 3, 66-200 Świebodzin

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Marek Wdowiak pediatra, Ewa Polańska anestezjolog, Błażej Woźniak pediatra, Cezary Chełchowski ortopeda, Andrzej Grela laryngolog, Malwina Kumoch ginekolog, Jerzy Szczepaniak internista, Alfred Bielewicz anestezjolog, Małgorzata Wdowiak stomatolog, Wojciech Grad położna, położnik, Dawid Kawka ortopeda, Jan Urbanowicz stomatolog, Adam Mikołajczak anestezjolog, Roman Spiller ortopeda, Irena Drozdowska-Hoszowska chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza