Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Tadeusz Ładniak

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 334
Odsłon w zeszłym miesiącu 1468

O lekarzu

Witamy na profilu. Od dłuższego momentu wyczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Analizujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Tadeusz Ładniak jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania oraz proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi problemami, które lekarz Tadeusz Ładniak diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Tadeusz Ładniak umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Toruń (woj. kujawsko-pomorskie), Tadeusz Ładniak przyjmuje w placówce Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu, pod adresem ul. Św. Józefa 53/59. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie. Bezwłocznie powiadomimy lekarza o Twojej prośbie.


Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięToruń - znani lekarze

Tadeusz Rydzyk terapeuta, Ewa Nowicka pediatra, Janusz Czarnecki kardiolog, Jolanta Danninger ginekolog, Krzysztof Kroina chirurg, Dorota Korzybska psychiatra, Jacek Gessek kardiolog, Ilona Ciesielska lekarz rodzinny, Anna Muszyńska-Krajewska ginekolog, Szymon Kudlicki lekarz rodzinny, Adam Musiała pediatra, Włodzimierz Musiał laryngolog, Bogumiła Kostecka stomatolog, Tomasz Woźniak hematolog, Barbara Buzalska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Toruń?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza