Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Sylwia Dziedziczak

Specjalizacje:

Psychoterapeuta


O lekarzu

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień, psychoterapeutą rodzinnym, systemowym w procesie certyfikacji. Ukończyłam Kurs Podstawowy i Zaawansowany Terapii Systemowej(indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej) w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu a także Systemowa Terapię Uzależnień. Jestem również absolwentką pedagogiki na UAM w Poznaniu (specjalizacja-resocjalizacja). Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Socjoterapii w Warszawie oraz Studium Podyplomowe Terapii Uzależnień na KUL w Lublinie.

Jestem trenerem niwelowania agresji TZA-ART. Ponadto jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu. Od 10 lat pracuję w NZOZ Multimed gdzie sprawuję funkcję kierownika Poradni Uzależnień i Oddziału Dziennego. Wcześniej współzałożyłam Ośrodek Terapii Uzależnień KARAN w Szczypiornie w, którym również pracowałam. Swoją pracę poddaję stałej , comiesięcznej superwizji, co jest wymogiem pracy psychoterapeutycznej.

Ponadto ustawicznie dokształcam się na różnych szkoleniach. Ukończyłam następujące kursy i szkolenia: Koncepcja wczesnych schematów wg.Junga, Jak pracować z traumą w ujęciu EMDR?, Neuronauka w terapii osób uzależnionych, Szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej, Szkolenie z Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,Regulacja emocji oraz uwazność w profilaktyce nawrotowej,Praca terapeutyczna wokół problemów emocjonalnych identyfikowanych jako doświadczenie głodu substancji-integracja podejścia psychodynamicznego, doświadczeniowego (EFT) z elementami neuronauki w terapii osób uzależnionych,Uzależnienia behawioralne -profilaktyka i leczenie, Dialog Motywujący w pracy grupowej w placówkach realizujących programy terapii i wsparcia dla osób uzależnionych behawioralnie, członków ich rodzin i bliskich, cykl szkoleń z terapii poznawczo -behawioralnej, szkolenie doskonalące umiejętności terapeutów w zakresie prowadzenia psychoterapii grupowej w leczeniu uzależnień,, szkolenie w zakresie terapii uzależnień on-line. Szczególnym obszarem moich poszukiwań są zaburzenia związane z traumą relacyjną. Biorę również udział w wiodących specjalistycznych konferencjach w Polsce i w Niemczech oraz odbyłam niezbędne staże. W MULTIMED prowadzę grupy terapeutyczne, terapię indywidualną oraz rodzinną. Pracuję też w prywatnych gabinetch. Prywatnie jestem żoną i mamą. Radość sprawia mi taniec, pływanie, czytanie książek i jazda na rowerze.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięKalisz - znani lekarzeSzukasz psychoterapeutę z miejscowości Kalisz?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza