Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Stanisław Kozarzewski

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 284
Odsłon w zeszłym miesiącu 1357

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego czasu wyczuwasz alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Zastanawiasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Stanisław Kozarzewski jest profesjonalnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi schorzeniami, które lekarz Stanisław Kozarzewski diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Stanisław Kozarzewski zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Stanisław Kozarzewski przyjmuje w placówce Medicus Wsiewołod Parfieńczyk, Mirosława Hahn, przy ul. Opolska 8. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Małgorzata Gajewska-Wieliczko internista, Agnieszka Żenni stomatolog, Łukasz Wojczyk stomatolog, Grażyna Jankowska stomatolog, Teresa Chlebosz-Umińska internista, Iwona Ślęzak psychiatra, Anna Sokół radiolog, Mario Smętek dermatolog, Andrzej Skibiński internista, Hanna Łapińska ortodonta, Maria Swinarska-Naumiuk psycholog, Elżbieta Zmitrowicz internista, Ewa Sosińska lekarz rodzinny, Beata Krzysztofowicz diagnosta, Wojciech Kaczmarek chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza