Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Sławomir Kosidło

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 23
Ostatnie 7 dni 207
Odsłon w zeszłym miesiącu 1090
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 11

O lekarzu

Witamy na profilu. Od pewnego czasu dają we znaki alarmujące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Sławomir Kosidło jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje zapytania a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi zaburzeniami, które lekarz Sławomir Kosidło diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Sławomir Kosidło zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Augustów (woj. podlaskie), Sławomir Kosidło przyjmuje w placówce Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska Eskulap, adres: ul. Wojska Polskiego 51. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięAugustów - znani lekarze

Teresa Kulczycka stomatolog, Paweł Nosalik ortodonta, Agnieszka Mroziewska stomatolog, Barbara Dąbrowska-Smulik laryngolog, Iwona Bobrowicz-Klatt anestezjolog, Ewa Kowalska diagnosta, Alicja Makowska-Krężel pediatra, Adam Charytoniuk chirurg, Wojciech Tomal ginekolog, Beata Demiańczuk stomatolog, Stanisław Kisiel lekarz rodzinny, Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk neurolog, Maria Poczobut pediatra, Jarosław Matacz okulista, Anna Rogalewska alergolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Augustów?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza