Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

prof. dr hab. n. med. Ryszard Andrzejak

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 50
Ostatnie 7 dni 399
Odsłon w zeszłym miesiącu 1676
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od pewnego momentu doskwierają Ci nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Prof. dr hab. n. med. Ryszard Andrzejak jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania a także skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi przypadłościami, które prof. dr hab. n. med. Ryszard Andrzejak diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się prof. dr hab. n. med. Ryszard Andrzejak umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Ryszard Andrzejak przyjmuje w placówce Usługi Lekarskie Profesor Ryszard Andrzejak, przy ul. Generała Abrahama 6. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz medycyny pracy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo kulturalny człowiek, a przy tym fantastyczny lekarz. Naprawdę zna się na tym, co robi, jest prawdziwym lekarzem z powołania. Ma wielką wiedzę i potrafi ją przekazać zrozumiałymi słowami, dzięki czemu pacjent otrzymuje dobre rady, jak pozostać zdrowym i jak radzić sobie z chorobą. Potrafi też skutecznie postawić człowieka na nogi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam na wizycie u pana profesora Andrzejaka i jestem usatysfakcjonowana. Pan profesor podszedł rzetelnie do mojego przypadku, traktując mnie przy tym jak człowieka. Wizyta przebiegła sprawnie, widać doświadczenie pana profesora. Zdecydowanie polecam i sama skorzystam w przyszłości z jego usług.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pan profesor Ryszard Andrzejak powinien mieć zdecydowanie jeszcze wyższy tytuł medyczny :) Jest niesamowity, wzbudza zaufanie, pełen profesjonalizm! Jestem dość ciężkim przypadkiem, zawsze u lekarza strasznie marudzę i zadaję mnóstwo pytań, a Pan prof. przyjął to z cierpliwością, dodatkowo jego terapia była rewelacyjna, mimo że wcześniej napotkani specjaliści w ogóle nie wiedzieli, jak zabrać się do leczenia mojej choroby. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza