Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Robert Świątko
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Robert Świątko

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 45
Ostatnie 7 dni 362
Odsłon w zeszłym miesiącu 1534
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy odwiedzających profil. Od dłuższego czasu odczuwasz martwiące symptomy w Twoim ciele? Rozważasz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Robert Świątko jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które dręczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy a także proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wykonanych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Robert Świątko diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Robert Świątko zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zarekomenduje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Robert Świątko przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, ul. Majchra 9/4. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bezbłędny, bardzo dobry specjalista. żetelny. Przyjazny. Bardzo uprzejmie pomaga! świetnie przygotowany! Wszystkim szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Piotr Fluciński dermatolog, Aneta Lepka stomatolog, Aleksandra Sztuka-Banel laryngolog, Ewa Pisarczyk-Bogacka alergolog, Elżbieta Trypka psychiatra, Dariusz Konopczak chirurg, Elżbieta Gregorasz psycholog, Kazimierz Tychowski internista, Blanka Kosicka-Zając psychiatra, Klaus Reichert stomatolog, Irena Wilecka lekarz medycyny pracy, Barbara Kacprzak stomatolog, Rafał Sozański ginekolog, Małgorzata Sztajer-Marciniak położna, położnik, Agnieszka Czajkowska położna, położnik

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza