Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Robert Pawłowicz

Specjalizacje:

Internista, Alergolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 52
Ostatnie 7 dni 404
Odsłon w zeszłym miesiącu 1707
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Szukasz opinii? Od jakiegoś momentu doskwierają Ci niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Robert Pawłowicz jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje zapytania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi chorobami, które lekarz Robert Pawłowicz diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Robert Pawłowicz zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Robert Pawłowicz przyjmuje w gabinecie Klinika Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej, przy ul. Traugutta 57/59. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Alergolog)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Sylwia Wnuk internista, Krzysztof Filipiuk ginekolog, Wioletta Szczepaniak internista, Małgorzata Kowalczykiewicz logopeda, Adam Domanasiewicz chirurg, Ludomira Ostoja-Stobiecka reumatolog, Piotr Wójcik stomatolog, Robert Jankowicz internista, Zofia Ryng pediatra, Halina Hoffman stomatolog, Zofia Niedźwiedź neurolog, Kinga Wallisch psychiatra, Bożena Kryzar stomatolog, Agnieszka Jasnos stomatolog, Małgorzata Malik stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza