Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Robert Hojden,
średnia 5.00 z 7 opinii

lekarz Robert Hojden

Specjalizacje:

Laryngolog

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (laryngolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 7

|

Średnia Ocen: 5

Gorąco polecam doktora Roberta Hojdena. Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt. Najpierw próbował leczyć naszego synka farmakologicznie, ale efektów nie było, pomogło wycięcie trzeciego migdałka i drenaż uszu, od tej pory nasz syn potrafi oddychać noskiem, nie chrapie w nocy i nie ma już bezdechów sennych. Jesteśmy mega wdzięczni Panu doktorowi za pomoc i trafną diagnozę, podczas gdy inni lekarze przepisywali mnóstwo leków i zwlekali z diagnozą. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Podjął bardzo dobrą decyzję o usunięciu migdałka u mojego 3,5 letniego synka. "Przy okazji" zostało podcięte mu wędzidełko podjęzykowe. Zabieg przeprowadzony bardzo szybko w asyście miłych pielęgniarek i bardzo sympatycznej Pani anestezjolog. Po godzinie synek już czuł się dobrze i wkrótce wyszliśmy do domu. Nie było żadnych powikłań. Praktycznie z dnia na dzień można było zauważyć poprawę w oddychaniu u synka, zniknęły bezdechy, choć Pan Doktor mówił, że na efekt trzeba będzie poczekać. Warto wykonać ten zabieg w Centrum Larsen, zaoszczędza to stresu dziecku i rodzicom i dziecko jest pod dobrą opieką. Pan Doktor jest praktycznie cały czas pod telefonem. Na wizytach poświęcona jest wystarczająca ilość czasu, dziecko dokładnie przebadane.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doktor Robert Hojden jest doskonałym specjalistą i wspaniałym, ciepłym człowiekiem. Na wizycie byłam z moim 5-letnim synkiem, doktor postawił trafną diagnozę, nie spieszył się z podaniem antybiotyku (co jest dla mnie niezwykle ważne), jak i z cierpliwością odpowiadał na wszystkie pytania moje i dziecka. Wspomnę, że był to okres świąteczny i był to jedyny laryngolog, który nie odmówił w tym czasie wizyty! Szczerze polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały lekarz. Pierwszy lekarz, który szukał przyczyny choroby, a nie leczył objawów. Przebadał mojego synka i zrobił bardzo szczegółowy wywiad medyczny. Polecam bardzo mocno. Nie patrzy na czas, poświęca każdemu pacjentowi należna mu uwagę. Bardzo sympatyczny i pełen szacunku do pacjentów lekarz.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny specjalista. Dzięki panu doktorowi moja córka została szybko zdiagnozowana i poddana operacji w Centrum Medycznym Larsen dzięki której dużo lepiej słyszy. Wcześniej przez dwa lata żaden lekarz nie chciał podjąć decyzji o zabiegu a słuch coraz bardziej się pogarszał. Bardzo dziękuję za pomoc

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry lekarz, z cudownym podejściem do pacjenta i z ogromną wiedzą. Polecam! Dziękuję, doktorze!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry specjalista laryngolog. Super podejście do dzieci. Już po pierwszej wizycie postawił właściwą diagnozę i wszytko dokładnie wytłumaczył.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Białystok - znani lekarzeSzukasz laryngologa z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza