Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Renata Gogolewska

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 25
Ostatnie 7 dni 222
Odsłon w zeszłym miesiącu 1113

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Dokucza Ci ból zęba? A może przypadkiem chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest powodem, wskazane jest umówić się na ochronny przegląd zębów. lekarz dentysta Renata Gogolewska leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Renata Gogolewska jest rzetelnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest istotne dokładność leczenia oraz najwyższa jakość wykonywanych usług. A wszystko to przebiega w rodzinnej atmosferze i w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog też zajmuje się całościową opieką stomatologiczną, stomatologią zachowawczą, profilaktyką, między innymi uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne oraz decyduje o leczeniu, co zapewnia niesamowite efekty. Poszukujesz odpowiedniego dentysty doskonale znalazłeś! W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Renata Gogolewska przyjmuje w placówce Żłobek Nr 18, ul. Startowa 3. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Leszek Komasara chirurg, Andrzej Skibiński gastrolog, Jacek Gołębiewski pediatra, Monika Grzelak internista, Piotr Kosowski kardiolog, Aneta Harasimiuk okulista, Piotr Zabul ginekolog, Halina Bastian anestezjolog, Elżbieta Jabłońska stomatolog, Ewelina Trafalska pediatra, Jerzy Minikowski internista, Leszek Żebryk internista, Jerzy Mielnik położna, położnik, Jacek Gwoździewicz chirurg, Hanna Skoczylas stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza