Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Radosław Specjalski,
średnia 5.00 z 1 opinii

mgr Radosław Specjalski

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na prowadzeniu indywidualnej psychoterapii osób dorosłych oraz młodzieży. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń osobowości oraz zaburzeń nerwicowych, depresyjnych. Zajmuję się również szeroko rozumianym udzielaniem wsparcia, pomocy psychologicznej oraz seksuologicznej. Swoją pomoc kieruję przede wszystkim do osób, które znajdują się w życiowym kryzysie, z problemami w życiu osobistym, zawodowym i w relacjach interpersonalnych czy partnerskich, z zaburzeniami nastroju i odżywiania oraz mające trudności natury seksualnej czy też psychosomatycznej.

Oferuję także konsultacje o charakterze psychoedukacji dla osób chorujących m.in. na schizofrenię i chorobę afektywną dwubiegunową.

Jestem absolwentem psychologii (specjalność: psychologia i seksuologia kliniczna) na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem szereg specjalistycznych szkoleń m.in.: studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej – Opiniowania, Edukacji i Terapii (UAM), Pschodynamiczne Studium Socjoterapii Dzieci i Młodzieży. Umiejętności terapeutyczne rozwijam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Pschodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz jestem w trakcie dalszego szkolenia na ścieżce do uzyskania certyfikatu seksuologa klinicznego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Kompetencje zawodowe rozwijam pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy typu A dla osób z zaburzeniami psychicznymi, gdzie prowadzę zajęcia grupowe oraz wspieram proces rehabilitacji osób, po przebytym epizodzie psychotycznym. Ponad to, zajmuję się również, obszarem prawidłowego i nieprawidłowego rozwoju seksualnego dzieci i młodzieży oraz udzielaniem pomocy psychologicznej w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Jestem członkiem Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Stowarzyszenia Osób i Rodzin na rzecz Zdrowia Psychicznego „Zrozumieć i Pomóc”. Swoją pracę poddaję superwizji.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dziękuję za pomoc i pełne szacunku towarzyszenie mi w trudnych chwilach.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza