Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Przemysław Rutkowski

Specjalizacje:

Internista, Nefrolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 294
Odsłon w zeszłym miesiącu 1314
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 14

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś czasu wyczuwasz nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Myślisz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Przemysław Rutkowski jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje obiekcje jak również proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Przemysław Rutkowski diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Przemysław Rutkowski umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Przemysław Rutkowski przyjmuje w gabinecie UCK Poradnia Nefrologiczna, ul. Dębinki 7. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Anna Karczewska lekarz rodzinny, Ewa Urban-Borucka pediatra, Joanna Dombrowska-Kołodziejczyk internista, Maria Palasik onkolog, Anna Rusin fizjoterapeuta, Mariusz Pona chirurg, Hanna Olszewska diagnosta, Krzysztof Krysiak anestezjolog, Andrzej Szutowicz diagnosta, Ewa Mężyk ginekolog, Dorota Matkowska-Białko psychiatra, Robert Szulc stomatolog, Anna Borowska stomatolog, Eugenia Doroszkiewicz psychiatra, Małgorzata Kamińska pediatra

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza