Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Przemysław Baran,
średnia 5.00 z 7 opinii

lekarz weterynarii Przemysław Baran

Specjalizacje:

Weterynarz, Chirurg

O lekarzu

lek. wet. Przemysław Baran 

Specjalista Chirurg

Specjalista Zwierzat Egzotycznych

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (chirurg)
wizyta lekarska (weterynarz)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 7

|

Średnia Ocen: 5

Super lekarz tylko do Pana doktora Barana mam zaufanie gdy coś się dzieje z pieskami. Najlepszy LEKARZ dla zwierzaków w Krakowie. Polecam .

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały lekarz. Mimo że mieszkamy daleko i mamy w pobliżu kilka lecznic to jeździmy ze zwierzaczkami do Salamandry ze względu na dr. Barana. Genialny człowiek i super lekarz. Bardzo mocno polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Mój kot chorował odkąd skończył trzy miesiące, na ustach i koło nosa robiły mu się mega wielkie opryszczki, brał sterydy, przechodziło, ale na krótki czas, tak się działo dopóki nie skończył roku. Z polecenia trafiłam do doktora Barana, wyciszył alergię (okazało się że kiciak jest alergikiem) i mamy święty spokój od nieustannych problemów zdrowotnych.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Fantastyczny weterynarz z ogromnym doświadczeniem, który ma niesamowite podejście do zwierząt. Bardzo ciężko trafić na lekarza, który ma jakiekolwiek pojęcie o szynszylach, a tu mamy kopalnię wiedzy, praktykę w ich leczeniu. Mam pełne zaufanie do niego. Gdyby nie dr Baran, dzisiaj pewnie nie byłoby ze mną ani Toficzka ani Puszka. Na każdym kroku czuć, że liczy się przede wszystkim zwierzątko, z którym się przyszło, opiekun jest wysłuchany, nie ponaglany, bo następni czekają, a ceny naprawdę bardzo przyzwoite. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Od wielu lat mam kontakt z lekarzami weterynarii poniewaz w moim domu zawsze było kilka zwierząt ( domowe i znajdy potrzebujące pomocy) ale nigdy nie spotkałam lekarza tej klasy co doktor Baran. Łączy On perfekcyjnie olbrzymią wiedze fachową i miłość do zwierząt. Należy Mu się nie 5 ale 50 gwiazdek :-)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny Vet. Z tego co opowiadają znajomi i na podstawie moich wrażeń stwierdzam, że mało takich w naszej okolicy. Solidny i tani! Wybieram się znów z kotkiem do Pana :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobry chirurg, z doświadczeniem, uratował moją świnkę, jak w konkurencyjnej lecznicy chcieli ją uśpić. Do dzisiaj żyje i ma się dobrze. Teraz już jesteśmy jego stałymi klientami, choć musimy się przebijać przez całe miasto. Dobry weterynarz w Krakowie to rzadkość, dobrze że trafiłam na dr Barana.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Podobni lekarze


Kraków - znani lekarze


Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz weterynarza z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza