Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Piotr Lorens
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Piotr Lorens

Specjalizacje:

Internista, Geriatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 28
Ostatnie 7 dni 233
Odsłon w zeszłym miesiącu 1171

O lekarzu

Szukasz opinii? Od pewnego czasu odczuwasz nieprzyjemne oznaki w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Piotr Lorens jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze, Astma i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje obiekcje a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wszystkich badaniach wdroży dedykowany plan i sposób leczenia. Głównymi przypadłościami, które lekarz Piotr Lorens diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Piotr Lorens zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Piotr Lorens przyjmuje w placówce Gabinet Medycyny Estetycznej Lorens&Lorens - Małopolskie Centrum Medyczne s.c. , ul. T. Rejtana 2. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Geriatra)
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Gabinet Medycyny Estetycznej Lorens&Lorens - Małopolskie Centrum Medyczne s.c. 


ul. T. Rejtana 2, 30-510 Kraków, Podgórze

pokaż telefon

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Super, kompetentny. Bruzda nosowa wargowa, którą korygowałam, wygląda idealnie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Stanisława Stachura stomatolog, Tomasz Petriczek internista, Ewa Ogłodek psychiatra, Romualda Kwiecień-Dörre internista, Anna Szłojdo-Brąglewicz ginekolog, Barbara Boryczko-Pater psycholog, Renata Gabryś stomatolog, Magdalena Okólska kardiolog, Dariusz Martynów onkolog, Anna Hamielec-Machaczka lekarz rodzinny, Mateusz Dybek fizjoterapeuta, Maciej Magura-Witkowski ortopeda, Katarzyna Dąbrowska psycholog, Leszek Badacz kardiolog, Renata Piechnik stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza