Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Piotr Jarmużek

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 40
Ostatnie 7 dni 323
Odsłon w zeszłym miesiącu 1420
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 36

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu wyczuwasz nieprzyjemne bodźce w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Piotr Jarmużek jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje zapytania oraz zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach przygotuje dedykowany plan i metodę leczenia. Newralgicznymi schorzeniami, które lekarz Piotr Jarmużek diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Piotr Jarmużek zarejestruj się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Skwierzyna (woj. lubuskie), Piotr Jarmużek przyjmuje w placówce Szpital im. dr. n. med. Radzimira Śmigielskiego, adres: ul. Szpitalna 5. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
Informacja o cenie za wizytę ma charakter poglądowy.
Szczegółową cenę uzyskasz podczas bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Miejsce przyjęć i kontakt


ul. Szpitalna 5, Skwierzyna

pokaż telefon


ul. Młyńska 6, Świebodzin

pokaż telefon


ul. Konstytucji 3 Maja 35, Międzyrzecz

pokaż telefon

Brak mapy. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięSkwierzyna - znani lekarze

Janusz Ronge położna, położnik, Jarosław Siewaszewicz ortopeda, Robert Grabowski chirurg, Tadeusz Orliński chirurg, Janina Simińska ginekolog, Lech Bożena ginekolog, Paulina Śmigielska chirurg, Barbara Burska-Dąbrowska internista, Bożena Seremak-Kowalska pulmonolog, Janusz Mikołajczak chirurg, Ewa Woźniacka-Pilch stomatolog, Małgorzata Dauksza stomatolog, Witold Grabowski chirurg, Wiesław Kasperski anestezjolog, Maciej Mytych stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Skwierzyna?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza