Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Piotr Janik
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Piotr Janik

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 294
Odsłon w zeszłym miesiącu 1394
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 17

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Odczuwasz ból zębów? A może chcesz mieć zdrowe zęby? Bez względu na to, co jest powodem, należy umówić się na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Piotr Janik leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Piotr Janik jest doskonałym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego liczy się zaufanie pacjenta oraz jakość wykonywanych usług. Wizyta przebiega w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta godzinach. Dentysta kompleksową opieką stomatologiczną, stomatologią estetyczną, protetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o planie leczenia, co zapewnia niesamowite efekty. Poszukujesz odpowiedniego stomatologa doskonale znalazłeś! W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Piotr Janik przyjmuje w placówce Piotr Janik Gabinet Stomatologiczny, adres: ul. Pomorska 86C. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Fachura, miałem do wyrwania 8kę dolną, nic nie poczułem. A nie było łatwo, bo siedziała głęboko i trwało to dość długo. Widać duże doświadczenie. Niech się młodzi uczą!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gdańsk - znani lekarze

Marek Bogdański ortopeda, Zofia Kuchta stomatolog, Anna Płoszyńska pediatra, Ryszard Obiedziński neurolog, Anna Wrzosek laryngolog, Joanna Filar-Wrzuś stomatolog, Dagmara Królikowska-Szycman endokrynolog, Małgorzata Ogint internista, Barbara Chrostowska dermatolog, Grażyna Durzyńska-Doruch lekarz rodzinny, Anna Armada stomatolog, Bartosz Trzeciak lekarz rodzinny, Joanna Stankiewicz gastrolog, Alina Kiedrowicz neurolog, Ewa Odya-Bojanowska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza