Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Piotr Harmoza

Specjalizacje:

Fizjoterapeuta


O lekarzu

Jestem masażystą od 1980 r. a fizjoterapeutą od 2005 r.
Bardziej do mnie pasuje tytuł "rzemieślnik terapii ciała i umysłu". W 1996 ukończyłem studium terapii naturalnych "Chiron" w Łodzi.
Każdego pacjenta i jego problem z ciałem, psychiką traktuję indywidualnie, niestandardowo. Nigdy masaż nie jest taki sam gdyż ciało podlega ciągłej zmianie. Każdy Pacjent w moim gabinecie masażu otrzymuje empatyczne wsparcie i moją lojalność.
Od 2000 r. wspomagam się w pracy znajomością technik fizjoterapii kinetic control- stabilizacji i balansu mięśniowo stawowego, jak i pinoterapii / klawiterapii które są bardzo skuteczne. W tym roku wprowadziłem dla moich pacjentów pomoc w stabilizacji terapii kręgosłupa i mięśni grzbietu,treningu dna miednicy dla mężczyxn - orto poduszki suNew.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (fizjoterapeuta)

Odczucie sztywności i ból karku, głowy, mięśnio ból pleców, lędźwi, w pracy często się przeciągasz ,stretch daje ulgę,relaks .Jest to oznaka zmniejszonej cyrkulacji krwi grzbietu. Dobrym remedium jest właściwe ułożenie miednicy w siadzie i dobry personalny masaż/terapia. Zapraszam na masaż w Gdańsku Oliwie: karku ,grzbietu, plus dłonie i stopy 30min. Terminy,info 513818977 www.masaze-gdansk.com.pl Masaż Gdańsk Oliwa ul obrońców Westerplatte 19/2

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarzeSzukasz fizjoterapeuty z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza