Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Piotr Gumienny
średnia 5.00 z 2 opinii

mgr Piotr Gumienny

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Kontakt bezpośredni: 608623355

Jestem psychologiem o specjalnościach psychologia kliniczna oraz seksuologia kliniczna i sądowa, członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Aktualnie jestem w procesie uzyskiwania:
- certyfikatu Seksuologa Klinicznego w Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne,
- certyfikatu Terapeuty Środowiskowego, który nadawany jest przez Naukową Sekcję Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Uczestniczyłem w kursach doszkalających z zakresu seksuologii w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

Doświadczenie zawodowe zdobyłem odbywając staże i praktyki w warszawskich szpitalach na oddziałach psychiatrycznych, a także jako terapeuta w Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Prowadziłem Klub Pacjenta oraz konsultacje indywidualne dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz dla ich rodzin i osób bliskich.

Byłem kierownikiem Ośrodka Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi.

Prowadziłem edukację seksualna, grupę wsparcia, grupę warsztatowo-treningową oraz konsultacje indywidualne dla osób uzależnionych od alkoholu oraz zagrożonych dyskryminacją z powodu orientacji seksualnej, a także zakażonych wirusem HIV.

Uczestniczyłem w wielu psychiatrycznych oraz seksuologicznych konferencjach naukowych, szkoleniach oraz warsztatach przygotowujących do pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz seksualnymi.

Moja praca jest objęta stałą superwizja u certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne superwizorów.

Współpracuję z mediami jako ekspert w zakresie seksuologii.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Wizyt miałam już kilka u Doktora. Wiele jeszcze przede mną. Lekarza lepszego nigdy nie miałam

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Świetny specjalista, bardzo mi pomógł, a byłem dość ciężkim przypadkiem. Pan Doktor Gumienny potrafi słuchać i skutecznie znaleźć tak przyczynę, jak i rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam wszystkim szukającym dobrego lekarza.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Warszawa - znani lekarze

Eliza Głowacka ortodonta, Ewa Rogalska stomatolog, Marzenna Maria internista, Błażej Goździkiewicz lekarz rehabilitacji medycznej, Anna Dąchór chirurg, Beata Makowska-Zawiślińska stomatolog, Marek Grochowski psychiatra, Małgorzata Paczyńska psychiatra, Renata Przydatek-Tyrajska lekarz medycyny estetycznej, Anna Łoboda-Flak psycholog, Ewa Reutt-Majkowska dermatolog, Ewa Wąsak-Szulkowska internista, Magdalena Barnaś dermatolog, Bożenna Janina stomatolog, Magdalena Drabik-Wojnarowska ortodonta

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza