Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

dr n. med. Piotr Cieśliński

Specjalizacje:

Urolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 410
Odsłon w zeszłym miesiącu 1613
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 20

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (urolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta. Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie moje wyniki w tym zakresie są zadawalające. Od dawna choruję na kamicę nerkową z którą od wielu lat miałam problem. Byłem przekonany, że z tymi kamieniami i czasami kolkami muszę nauczyć się żyć. Dotychczasowe leczenie było zupełnie nie skuteczne (farmakologia, ultradźwięki itp.). Doktor Piotr przekonał mnie żeby próbować dalej leczyć to i szukać nowych możliwości leczenia. Miałem w obu nerkach pow. 20 złogów wielkości ok. 1 cm każdy. Od pewnego czasu pan doktor mówił mi, że pojawiła się również w Polsce możliwość rozbijania kamieni nerkowych nową metodą RIRS i namawiał mnie by spróbować tej nowej bardzo skutecznej metody leczenia. Dopiero gdy poinformował mnie, że już on sam w szpitalu w Śremie wykonuje te zabiegi po szczegółowym omówieniu tej metody zdecydowałem poddać się temu zabiegowi. Ze względu na dużą ilość złogów zabieg był wykonany w dwóch etapach – lewa nerka z 8 kamieniami była zrobiona pod koniec ub. roku, a prawa nerka z 13 kamieniami po ok. 3 miesiącach w styczniu tego roku. Zabieg wykonywany jest metodą laporoskopową a złogi rozbijane są giętkim laserem. Po każdym z tych zabiegów wychodziłem ze szpitala na następny dzień i praktycznie w pełni sprawny wracałem samodzielnie do domu. Bardzo dziękuję panu doktorowi i całemu jego zespołowi ze szpitala w Śremie za profesjonalizm i doskonałą opiekę.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo kompetentny lekarz. Miłe, spokojne podejście do pacjenta. Termin wizyty dość szybki, a to się liczy. Podczas wizyty lekarz udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania i odpowiada tak, że rozumie się tą odpowiedź. Polecam, szczególnie gdy ma się krępujący problem. 100% profesjonalizmu!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zabieg wykonany szybko i bez bólu. Cały czas zadawał pytania i informował, co robi w danej chwili. Jestem bardzo zadowolony z efektu po zabiegu. Moje problemy z którymi się zgłosiłem ustąpiły. Trochę czekania przez wizytą, ale tak to już bywa, gdy idziemy do wybitnego specjalisty. Bardzo miły i uprzejmy.​

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz urologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza