Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Piotr Bryłka
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Piotr Bryłka

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 309
Odsłon w zeszłym miesiącu 1401
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu odczuwasz nieprzyjemne sygnały w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Piotr Bryłka jest właściwym lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a ponadto zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi chorobami, które lekarz Piotr Bryłka diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Piotr Bryłka zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Piotr Bryłka przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, przy ul. Okólna 181. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Rewelacyjny, bardzo miły, bardzo profesjonalny, sympatyczny. Ma doskonały kontakt z pacjentem. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Stawia bardzo trafne diagnozy. Gabinet może być. Polecam z całego serca.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Łódź - znani lekarze

Ewa Kowalska pediatra, Justyna Makowska-Mołas ginekolog, Izabela Frieske radiolog, Grzegorz Nowak psychiatra, Paweł Pietrasiak ortopeda, Beata Myślińska ginekolog, Rafał Wichman chirurg, Piotr Zwierzchowski stomatolog, Małgorzata Micor weterynarz, Piotr Ostrowski stomatolog, Dariusz Kusak radiolog, Marek Pawlikowski endokrynolog, Elżbieta Milewska-Majtczak radiolog, Izabela Ślusarek diagnosta, Marek Zakosztowicz internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza