Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Paweł Waloszek
średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Paweł Waloszek

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 341
Odsłon w zeszłym miesiącu 1526
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 12

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od dłuższego momentu dokuczają Ci martwiące oznaki w Twoim organizmie? Rozpatrujesz, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Paweł Waloszek jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które niepokoją pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po przeprowadzonych badaniach opracowuje dedykowany plan i sposób leczenia. Zasadniczymi dolegliwościami, które lekarz Paweł Waloszek diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Paweł Waloszek umów się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Zielona Góra (woj. lubuskie), Paweł Waloszek przyjmuje w gabinecie Poradnia specjalistyczna CARDIOMED, ul. Wyspiańskiego 13. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo miły. Bardzo profesjonalny. Sympatyczny, kontaktowy. Empatyczny, ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, wszystko było w porządku, zasługuje na najwyższe uznanie, świetnie trafiłam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Zielona Góra - znani lekarze

Jędrzej Bandurski chirurg, Wojciech Wierzchołowski radiolog, Teresa Kiełczyńska internista, Wojciech Strzelecki chirurg, Aleksandra Nosek-Kubala psycholog, Jacek Smykał internista, Edyta Mandryk-Wypych stomatolog, Rafał Malanowski stomatolog, Małgorzata Urbańska-Kosińska pediatra, Joanna Żorawska kardiolog, Monika Górska terapeuta, Bożena Walewska-Zielecka histopatolog, Krzysztof Śmigaj chirurg, Grażyna Stawska lekarz medycyny pracy, Urszula Werner lekarz rodzinny

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Zielona Góra?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza