Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz Paweł Szwedyk

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 287
Odsłon w zeszłym miesiącu 1393
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 7

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego czasu wyczuwasz niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Paweł Szwedyk jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje problemy a ponadto proponuje solidną i zgodną z aktualną wiedzą medyczną diagnostykę, leczenie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Przeważającymi przypadłościami, które lekarz Paweł Szwedyk diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Paweł Szwedyk zgłoś się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Kraków (woj. malopolskie), Paweł Szwedyk przyjmuje w gabinecie Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, przy os. Złotej Jesieni 1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Perfekcyjny. Wyrozumiały, bardzo profesjonalny, przyjazny. Jest oddany pacjentowi, kulturalny. świetnie przygotowany. Przyjemna wizyta. Gabinet może być. Ma wielkie serce. Wielki szacunek.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Kraków - znani lekarze

Agnieszka Hajnrych weterynarz, Adrian Kużdżał fizjoterapeuta, Izabela Helak-Maciejasz stomatolog, Magdalena Motyka weterynarz, Agata Stalmach-Przygoda internista, Zofia Dudek radiolog, Sebastian Nowak ortopeda, Marek Brzeziński chirurg, Agnieszka Dragan dermatolog, Katarzyna Lowenhoff pediatra, Piotr Koralewski onkolog, Grażyna Franczak terapeuta, Andrzej Basta stomatolog, Wojciech Żarowski psychiatra, Monika Marona neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Kraków?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza