Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Paweł Szczepaniec

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 49
Ostatnie 7 dni 374
Odsłon w zeszłym miesiącu 1599

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu wyczuwasz niepokojące bodźce w Twoim ciele? Rozpatrujesz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Paweł Szczepaniec jest właściwym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje problemy oraz zleci okresowe badania profilaktyczne. Po przeprowadzonych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi chorobami, które lekarz Paweł Szczepaniec diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeżeli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Paweł Szczepaniec zapisz się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno zaleci, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Łódź (woj. lodzkie), Paweł Szczepaniec przyjmuje w placówce Gabinet lekarski, pod adresem ul. Wólczańska 191/195. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Świetny specjalista, cierpliwy i dobry człowiek, szybki kontakt, pozytywny, kontaktowy, dysponuje olbrzymią wiedzą, rzetelny, przyjemna wizyta, gabinet może być, ma wielkie serce, godny polecenia!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Cudowny lekarz, jakich mało. Kompetentny, życzliwy, troskliwy, oczytany i przede wszystkim uśmiechnięty i z pozytywnym nastawieniem do pacjentów. Potrafi wysłuchać, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, dzięki czemu człowiek od razu nabiera zaufania i czuje się bezpieczniej, spokojniej. Ogromny szacunek również za szybkie podejmowanie dobrych decyzji, które choremu pacjentowi przynoszą ulgę od bólu. Dziękuję za wyrozumiałość i empatię, oby więcej takich lekarzy jak Pan Doktor Szczepaniec.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Łódź - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Łódź?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza