Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Paweł Rajski

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 44
Ostatnie 7 dni 346
Odsłon w zeszłym miesiącu 1509
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Szukasz opinii? Czujesz ból zęba? A być może chcesz mieć powalający uśmiech? Bez względu na to, co jest przyczyną, zalecamy umówić się na zapobiegawczy przegląd Twoich zębów. lekarz dentysta Paweł Rajski leczy dzieci i dorosłych w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Wierzymy, że lekarz dentysta Paweł Rajski jest doskonałym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest ważne podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. A wszystko to przebiega w relaksującej atmosferze oraz w dostosowanych do pacjenta godzinach. Stomatolog na ogół zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, protetyką, np. uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem wielu innych zabiegów. Dentysta wykrywa powstałe zmiany patologiczne i podejmuje decyzje o optymalnym planie leczenia, co gwarantuje doskonałe efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego stomatologa dobrze znalazłeś. W mieście - Gdańsk (woj. pomorskie), Paweł Rajski przyjmuje w gabinecie Gabinety Stomatologiczne Dentus, ul. Startowa 1. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięGdańsk - znani lekarze

Jerzy Kuczkowski laryngolog, Tomasz Pusz kardiolog, Lidia Witkowska stomatolog, Eugenia Doroszkiewicz psychiatra, Hanna Rzepa kardiolog, Elżbieta Gąsecka pediatra, Ewa Korwin-Piotrowska stomatolog, Andrzej Kiliński internista, Katarzyna Matuszewska onkolog, Jacek Brożek pediatra, Monika Buchajewicz neurolog, Mieczysław Sova lekarz medycyny pracy, Dorota Birkholz-Walerzak pediatra, Julita Krasińska endokrynolog, Joanna Konarzewska położna, położnik

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza