Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Paweł Łoniewski

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 53
Ostatnie 7 dni 414
Odsłon w zeszłym miesiącu 1726

O lekarzu

Witamy na profilu. Przeszkadza Ci ból zęba? A może przypadkiem chcesz wybielić zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, należałoby wybrać się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Paweł Łoniewski leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii zachowawczej i innych. Uważamy, że lekarz dentysta Paweł Łoniewski jest doskonałym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego niezmiernie ważne jest podejście do pacjenta i jakość usług oraz komfort pacjenta. Wizyta przebiega w rodzinnej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta godzinach. Stomatolog też zajmuje się wszechstronną stomatologiczną opieką, stomatologią dziecięcą, estetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog wykrywa powstałe zmiany patologiczne oraz podejmuje decyzje o leczeniu, co gwarantuje doskonałe efekty. Jeśli szukasz odpowiedniego specjalisty doskonale znalazłeś! W mieście - Wrocław (woj. dolnoslaskie), Paweł Łoniewski przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, przy ul. Racławicka 2-4 L. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWrocław - znani lekarze

Katarzyna Sobczak-Radwan dermatolog, Maciej Sroczyński chirurg, Katarzyna Domagała-Pękalska radiolog, Monika Lelonkiewicz dermatolog, Beata Paginowska pediatra, Helena Janowska laryngolog, Jolanta Maciejewska stomatolog, Małgorzata Kowalczyk psycholog, Tomasz Sosiński stomatolog, Agnieszka Ignatowicz-Pacyna radiolog, Magdalena Walczak stomatolog, Joanna Maciejewska psycholog, Tomasz Hadryś psychiatra, Ewa Kamińska stomatolog, Kazimierz Pijanowski lekarz medycyny pracy

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza