Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Paweł Lange

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 41
Ostatnie 7 dni 298
Odsłon w zeszłym miesiącu 1324

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od pewnego momentu wyczuwasz niepokojące symptomy w Twoim ciele? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Paweł Lange jest profesjonalnym lekarzem, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach wyjaśni dedykowany plan i metodę leczenia. Zasadniczymi zaburzeniami, które lekarz Paweł Lange diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Paweł Lange zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Paweł Lange przyjmuje w gabinecie Specjalistyczne Centrum Medyczne Lemed, przy ul. Kilińskiego 7. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Anna Drozdowska okulista, Diana Kondratczyk lekarz rodzinny, Zbigniew Grochocki chirurg, Jacek Zaidlewicz ginekolog, Jolanta Popławska alergolog, Anna Hakało stomatolog, Alfred Bielewicz anestezjolog, Małgorzata Burzyńska lekarz rodzinny, Barbara Ujwary-Spiller dermatolog, Dawid Kawka ortopeda, Jadwiga Borucka-Lis stomatolog, Leszek Pawlak ginekolog, Bogusław Samosionek ginekolog, Mariusz Chmielarski chirurg, Elżbieta Żytyńska-Roman internista

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza