Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Paweł Helfer
średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz Paweł Helfer

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą. Specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej w podejściu psychodynamicznym.

Ukończyłem 5-letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyłem również kompleksowe, 5-letnie szkolenie podyplomowe w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. To jeden z niewielu ośrodków szkoleniowych w zakresie psychoterapii w Polsce posiadający akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem zwyczajnym w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd).

Prowadzę psychoterapię indywidualną (z osobami dorosłymi oraz młodzieżą) w prywatnym gabinecie. Współpracuję z cenionymi specjalistami z dziedziny zdrowia psychicznego – psychologami, psychoterapeutami oraz psychiatrami.

Regularnie kontroluję jakość swojej pracy terapeutycznej u superwizorów związanych z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. W swojej pracy opieram się na zasadach etycznych Kodeksu Zawodowego Psychologa.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)

Jednorazowa konsultacja psychologiczna - ocena rokowań psychoterapeutycznych, ewentualnie diagnoza.

Sesja indywidualnej psychoterapii psychodynamicznej.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Bardzo dobry psycholog, działa bardzo efektywnie, a przy tym niezwykle kulturalny człowiek. Jestem zadowolona z całości terapii i mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę wszystkim, którzy szukają pomocy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Psycholog, jakich mało! Dr Helfer swoim podejściem zaskakuje: jest bardzo miły i sympatyczny, a przy tym zna się na swoim fachu. Wielka wiedza o ludzkim umyśle. Dzięki prowadzonej przez niego terapii udało mi się pozbyć swoich problemów i wrócić do normalnego funkcjonowania. Choć sam poszedłem na terapię niechętnie, bez wiary w jej skuteczność, teraz jestem zachwycony z jej skuteczności.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Ernest Kucharz ortopeda, Ewa Sowińska-Smolińska internista, Mirosław Szewczak chirurg, Anna Kalarus dietetyk, Iwona Urbanowicz internista, Ewa Horodniczy anestezjolog, Małgorzata Piróg-Mulak okulista, Wojciech Pawlak internista, Daria Cisło kardiolog, Alicja Małecka-Idzikowska lekarz rodzinny, Anna Kamińska lekarz rodzinny, Ewa Przerwa-Tetmajer laryngolog, Jacek Chlebiński ortopeda, Ściborska Józefa stomatolog, Jerzy Góral kardiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza