Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 2 opinii

lekarz dentysta Paweł Duszyc

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 43
Ostatnie 7 dni 363
Odsłon w zeszłym miesiącu 1584
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 13

O lekarzu

Witamy na profilu. Czujesz ból zęba? A być może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co jest przyczyną, wskazane jest wybrać się na profilaktyczny przegląd uzębienia. lekarz dentysta Paweł Duszyc leczy pacjentów w każdym wieku w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Paweł Duszyc jest dobrym dentystą w Twoim mieście, dla którego jest istotne zaufanie pacjenta oraz bezpieczeństwo. Wizyta przebiega w relaksującej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta cenach. Stomatolog wszechstronną stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, profilaktyką, między innymi zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów a także robieniem prostych ale również skomplikowanych zabiegów. Dentysta diagnozuje powstałe zmiany patologiczne także decyduje o planie leczenia, co daje trwałe efekty. Jeśli poszukujesz świetnego stomatologa doskonale wyszukałeś! W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Paweł Duszyc przyjmuje w placówce Alergo-Dent, ul. Madalińskiego 27/49. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 2

|

Średnia Ocen: 5

Stomatolog , ktorego nie mozna sie bac. Profesjonalna i mila obsluga.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super. Prawdziwy fachowiec. Leczy z powołania. O wysokiej kulturze osobistej. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Wyciąga z każdej choroby i dolegliwości. Wszystkim szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Ostrołęka - znani lekarze

Katarzyna Prusaczyk stomatolog, Marek Wikarski położna, położnik, Jolanta Perzanowska bariatra, Marek Załęski urolog, Irena Szulborska pediatra, Mirosław Jarema internista, Beata Jarka-Sieniawska neurolog, Jolanta Samsel pediatra, Grzegorz Dziwiszek chirurg, Beata Gerwatowska stomatolog, Marzanna Janczewska stomatolog, Wiesława Janiszewska terapeuta, Izabela Chałupska-Camlet radiolog, Edward Pogodski chirurg, Hanna Ślubowska stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza