Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lic. Paulina Zdanowicz

Specjalizacje:

Dietetyk


O lekarzu

DietaMax to Poradnia Dietetyczna działająca w Białymstoku oraz na obszarze województwa podlaskiego. Dla klientów, którzy nie mogą stawić się na wizytę w gabinecie. możliwe są wizyty online. Oferuję usługi poradnictwa żywieniowego oraz układam indywidualnie dostosowane jadłospisy, zarówno dla osób zdrowych, jak i chorych, dla dorosłych i dzieci, dla osób odżywiających się klasycznie, jak i na dietach bezmięsnych. Jeśli wymagasz zastosowania diety eliminacyjnej, chorujesz na chorobę przewklekłą, nie wiesz dlaczego nie możesz schudnąć stosując diety i ćwicząc, źle się czujesz pomimo dobrych wyników badań, masz problemy z płodnością, i wielu innych przypadkach, w DietaMax otrzymasz pomoc.

Dogodne terminy wizyt oraz promocje.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)

Pomiar składu ciała metodą BIA za pomocą analizatora medycznego. Interpretacja wyniku, wskazówki, odpowiedzi na nurtujące pytania. Czas trwania - tyle, ile potrzebujesz.

Jeśli potrzebujesz do celów formalnych zaświadczenia dokumentującego zalecenia żywieniowe dla Twojego dziecka lub osoby pozostającej pod Twoją opieką, możesz je uzyskać podczas tej wizyty.

Usługa dla osób, które już rozpoczęły zdrowe odżywianie/ zmianę nawyków żywieniowych/ dietę i chciałyby sprawdzić, czy robią to prawidłowo. Analizujemy jadłospisy pod kątem energetyczności, zbilansowania składników odżywczych, zawartości alergenów i innych.

Pierwsza pełna wizyta w DietaMax, na podstawie której ustalany jest plan dietetyczny dla każdej osoby indywidualnie, z uwzględnieniem składu ciała, stanu zdrowia, potrzeb zgodnych z wiekiem i preferencji. W cenie jadłospis.

pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięBiałystok - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Białystok?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza