Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Paulina Dubiel
średnia 5.00 z 4 opinii

mgr Paulina Dubiel

Specjalizacje:

Psycholog

O lekarzu

Tytuł psychologa zdobyłam realizując dwie równoległe specjalizacje- kliniczną i społeczną (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu).

Ukończyłam Studium Interwencji Kryzysowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Tytuł arteterapeuty zdobyłam dzięki studiom podyplomowym w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Jestem również trenerem Biofeedback I stopnia.

Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach podyplomowych- Wczesne, wieloaspektowe wspomaganie rozwoju dziecka na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, gdzie zdobywam wiedzę terapeutyczną w zakresie specyficznych trudności rozwojowych, zaburzeń sensomotorycznych, zaburzeń sprawności manualnej, niepełnosprawności ruchowej, opóźnień psychoruchowych dysfunkcji wzroku, dysfunkcji słuchu, zespołu wad genetycznych, spektrum autyzmu, zaburzeń rozwoju mowy.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Katedrze i Klinice Psychiatrii we Wrocławiu, w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej we Wrocławiu, w prywatnym przedszkolu we Wrocławiu, w szkole podstawowej we Wrocławiu, Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Wczesnej Terapii MONAR we Wrocławiu oraz w czasie wolontariatu w ośrodku Handicap - Stowarzyszeniu na Rzecz Wyrównywania Szans Rozwojowych Dziecka o Obniżonej Sprawności.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Po prostu super specjalista, bardzo konkretna. Przyjemny kontakt. Interesuje się pacjentem, z podejściem do chorego. Cierpliwa i dobra, ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta, polecam wszystkim!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo profesjonalna pani psycholog. Jedyna terapeutka, przy której czułam się swobodnie. No i efekty terapii są świetne - jestem zupełnie nie do poznania, wszyscy się dziwią, jak mogłam się tak zmienić :)

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem wdzięczna za rozwianie moich wątpliwości. Dziękuję za tak ciepłe potraktowanie naszej sprawy. Dobrze, że nie zwlekaliśmy z przyjściem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Profesjonalistka, o niezwykłym podejściu do pacjenta. Angażuje się w to, co robi, dzięki temu pacjent czuje, że trafił w dobre ręce. Pomogła mi pozbyć się moich problemów, a stało się to szybciej, niż się spodziewałam. Godna polecenia.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarze

Anna Banach stomatolog, Jan Cader internista, Elżbieta Szwarc laryngolog, Monika Lelek-Baczmańska radiolog, Adam Kaleciński chirurg plastyczny, Danuta Giernalczyk-Wrona stomatolog, Renata Taboła chirurg, Renata Wojtala internista, Magdalena Hirowska-Tracz ginekolog, Roman Rutowski chirurg, Paweł Tyfel psychiatra, Katarzyna Kulczuga kardiolog, Agnieszka Wartak ortodonta, Grażyna Kozak-Chlewicka stomatolog, Ryszard Stanisławski chirurg

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz psychologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza