Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 1 opinii

lekarz dentysta Patrycja Gołębiewska-Kasprzak

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 289
Odsłon w zeszłym miesiącu 1364

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Przeszkadza Ci ból zębów lub dziąseł? A może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, należy umówić się na zapobiegawczy przegląd uzębienia. lekarz dentysta Patrycja Gołębiewska-Kasprzak leczy całe rodziny w zakresie stomatologii estetycznej oraz innych. Uważamy, że lekarz dentysta Patrycja Gołębiewska-Kasprzak jest porządnym stomatologiem w Twoim mieście, dla którego jest istotne dokładność badania oraz bezpieczeństwo. A Przebiega to w przyjaznej atmosferze oraz w korzystnych dla pacjenta godzinach. Stomatolog całościową stomatologiczną opieką, stomatologią zachowawczą, protetyką, m.in. zepsutym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów i wykonaniem innych zabiegów. Stomatolog określa powstałe zmiany patologiczne także podejmuje decyzje o metodzie leczenia, co gwarantuje wspaniałe efekty. Szukasz świetnego dentysty dobrze znalazłeś. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Patrycja Gołębiewska-Kasprzak przyjmuje w gabinecie Dentistpoznan.pl, ul. Polska 64. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Pani Doktor znająca się na rzeczy. Ma podejście do wystraszonych pacjentów a co najważniejsze - wie co robi i dobrze to robi :) polecam z czystym sumieniem. Kilkuletnia pacjentka.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarze

Barbara Antowska psycholog, Radomira Ossowska pediatra, Marta Kasprzak-Witkowska psycholog, Laura Sibilska-Kowal stomatolog, Jarosław Paluszczak psycholog, Nikodem Horst chirurg, Rafał Berliński stomatolog, Emilia Fengler lekarz rodzinny, Witold Pstrąg-Bieleński anestezjolog, Ewa Drews pediatra, Dariusz Pawlak weterynarz, Barbara Kuźnar-Kamińska internista, Rafał Brożek stomatolog, Katarzyna Powęzka chirurg, Andrzej Dudziak radiolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza