Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Olga Bujakowska

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 303
Odsłon w zeszłym miesiącu 1396
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 2

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od dłuższego momentu odczuwasz niepokojące sygnały w Twoim organizmie? Przymierzasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Olga Bujakowska jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Nadciśnienie tętnicze, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które trapią pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach wyjaśni dedykowany plan i sposób leczenia. Podstawowymi chorobami, które lekarz Olga Bujakowska diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Olga Bujakowska zgłoś się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno zasugeruje, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twoim przypadku medycznym. W mieście - Warszawa (woj. mazowieckie), Olga Bujakowska przyjmuje w placówce Wojskowy Instytut Medyczny, ul. Szaserów 128. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięWarszawa - znani lekarze

Dagmara Kuderemska-Szulik stomatolog, Ewa Gawor stomatolog, Krzysztof Grabowski pediatra, Ewa Orłowska-Baranowska internista, Michał Opałka gastrolog, Małgorzata Zygadło anestezjolog, Monika Persak psycholog, Andrzej Urban ginekolog, Alicja Mikłasz-Kupis ginekolog, Dariusz Kwolek specjalista medycyny naturalnej, Mariusz Kuśmierczyk kardiochirurg, Izabela Raźna diabetolog, Katarzyna Dobruch-Sobczak internista, Anna Dworakowska psychiatra, Leopold Wagner stomatolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Warszawa?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza