Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

mgr Natalia Ligmann

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta

O lekarzu

Drodzy Państwo, zapraszam do gabinetu nieopodal poznańskiej hali Arena. Swoim Pacjentom zapewniam atmosferę dyskrecji i akceptacji.

Zapewniam fachową pomoc w zakresie terapii dla osób borykających się z poczuciem straty, lękiem, kryzysem osobistym, partnerskim, czy rodzinnym, a także dla kobiet w ciąży przeżywających trudne emocje oraz przyszłych i obecnych rodziców w każdym wieku, doświadczających trudów i konfliktów.
Pomagam w odnajdywaniu nowej drogi rozwoju w sytuacji niezadowolenia ze swojego życia zawodowego, realizacji siebie i swoich możliwości.
Oferuję wsparcie psychologiczne i psychoterapię osobom z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, cierpiącym z powodu stresu i pragnącym osiągnąć równowagę w różnych obszarach życia.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i dyplomowanym trenerem, absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, obecnie w trakcie certyfikacji na Psychoterapeutę Integratywnego (całościowy Kurs Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Ukończyłam Studium Umiejętności Pracy z Grupą – program dla trenerów rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Podnosiłam swoje kwalifikacje w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Terenowym Komitecie Ochrony Praw Dziecka w Poznaniu, w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych (m.in. Szkolenie I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy). Ukończyłam także Podyplomowe Studia w zakresie Prawa Pracy na UAM w Poznaniu. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięPoznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza