Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Natalia Ligmann,
średnia 5.00 z 1 opinii

mgr Natalia Ligmann

Specjalizacje:

Psycholog, Psychoterapeuta

O lekarzu

Zapewniam fachową pomoc w zakresie psychoterapii dla osób borykających się z poczuciem straty, lękiem, kryzysem osobistym, partnerskim, czy rodzinnym, a także dla kobiet w ciąży przeżywających trudne emocje oraz przyszłych i obecnych rodziców w każdym wieku, doświadczających trudów i konfliktów.

Pomagam w odnajdywaniu nowej drogi rozwoju w sytuacji niezadowolenia ze swojego życia zawodowego, realizacji siebie i swoich możliwości.
Oferuję wsparcie psychologiczne i psychoterapię osobom z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami osobowości, cierpiącym z powodu stresu i pragnącym osiągnąć równowagę w różnych obszarach życia.

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą i trenerem, absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, obecnie w trakcie certyfikacji na Psychoterapeutę Integratywnego (całościowy Kurs Psychoterapii pod kierownictwem dr hab. Andrzeja Cechnickiego atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Ukończyłam Studium Umiejętności Pracy z Grupą – program dla trenerów rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Podnosiłam swoje kwalifikacje w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej oraz na licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych (m.in. Szkolenie I stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy). Ukończyłam także Podyplomowe Studia w zakresie Prawa Pracy na UAM w Poznaniu. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. 

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (psycholog)
wizyta lekarska (psychoterapeuta)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 5

Wspaniały człowiek, autentyczna i zaangażowana terapeutka. Dowiaduję się dużo o swojej osobowości, miewam kryzysy i mimo przytłaczającego cierpienia w mojej chorobie podnoszę się - z początku dzięki Pani Natalii, a dziś już bardziej sam, bo wiem co robić, znam już siebie. Jestem wdzięczny za cierpliwość i słowa, które zostają z człowiekiem na zawsze. W końcu wiem, że znalazłem swojego terapeutę i szczerze polecam innym poszukującym.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz psychologa z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza