Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

Natalia Klapińska,
średnia 5.00 z 19 opinii

mgr inż. Natalia Klapińska

Specjalizacje:

Dietetyk


O lekarzu

Zdrowo, naturalnie i rozsądnie - tak powinna przebiegać każda dietoterapia. NATALIA KLAPIŃSKA, mgr inż. Dyplomowany dietetyk, specjalista z zakresu żywienia człowieka chorego i zdrowego Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego; studia podyplomowe z zakresu dietetyki i planowania żywienia Podczas spotkań z Pacjentami staram się poznać i nakłonić do zmiany nieprawidłowych nawyków żywieniowych, bo tylko racjonalne zasady żywienia są gwarantem poprawy zdrowia i samopoczucia. Choć okresowo stosowana dieta daje dobre efekty, to tylko zmiana dotychczasowego stylu życia na stałe daje 100% sukces.

pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (dietetyk)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 19

|

Średnia Ocen: 5

Super polecam Dzięki pani Natalii moja cukrzyca zniknęła, Jestem zdrowa . Wróciły siły i energia . Dziękuję

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Gdyby nie ta poradnia , to chyba w ciągu dalszym byłbym gruby i nie zmieniłbym nic. Pani Natalia dodała mi odwagi i otuchy, ale co najważniejsze wspierała mnie w najgorszych chwilach.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Cieszę się, że trafiłam na panią Natalię. Dla mnie to specjalista, który rozumie, wspiera, daje nadzieję i po prostu pomaga, bez oceniania, bez krytykowania. Ze zrozumieniem i zaangażowaniem. POLECAM

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem wdzięczna pani Natalii za jej pomoc, za to, że potrafiła mnie zmotywować do działania. Bez niej nie dałabym rady. Schudłam 25 kg. Odpowiednio zbilansowana dieta i zmiana myślenia naprawdę działa!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Super chudnę, super się czuję, moje wyniki cholesterolu doszły do normy. Jestem zadowolona, bo widzę, że dobrze zbilansowana dieta przynosi ogromne efekty!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo doświadczony dietetyk z pasją i zaangażowaniem. Warto zaufać pani Natalii Klapińskiej. Moim zdaniem potrafi zmotywować pacjenta do działania,a swoją wiedzę przekazuje skutecznie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Zaufałam, bo skłoniły mnie do tego pozytywne opinie w internecie. Dziś tego nie żałuję. Wg mnie pani Natalia jest warta zaufania. Jako jedyna naprawdę pomogła mi od A do Z. Kompleksowo, bez efektu jojo, w dobrej cenie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z diety przystosowanej do moich potrzeb. Jestem wdzięczna pani Natalii za jej wsparcie, za jej zaangażowanie, doświadczenie. Dodatkowym atutem jest fakt, że w ramach tej współpracy mam możliwość nielimitowanego, bezpłatnego kontaktu telefonicznego lub mailowego . To dodatkowe wsparcie w ramach odchudzania. Dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Chodziłam do różnych dietetyków, próbowałam różnych diet, metod odchudzania, ale nic nie dawało takich efektów, jak współpraca z tą poradnią dietetyczną. Cieszę się , że zdecydowałam się na współpracę własnie z panią Natalią. Pozytywne opinie w internecie dodatkowo mnie zmotywowały do skorzystania z tej pomocy. Pani Natalia jest dobrym dietetykiem i dobrym człowiekiem.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam! Super dietetyk. Pomoc na najwyższym poziomie. W końcu trafiłam na dietetyka z prawdziwego zdarzenia, który potrafi sprostać moim oczekiwaniom i który daje mi ogromne wsparcie na każdym etapie odchudzania.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

warto skorzystać z pomocy pani Natalii, to osoba w pełni wykwalifikowana i odpowiednia do udzielnia porad dietetycznych zna się na tym i wie jak zmotywować do działania cieszę się, że trafiłam właśnie na nią

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i empatii pani Natalii. To osoba całkowicie oddana swojej pracy, zaangażowana w problem, która potrafi go rozwiązać i znaleźć złoty środek. Cieszę się, że trafiłam w ręce kogoś tak kompetentnego, odpowiedzialnego i doświadczonego. Warto zaufać!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Wspaniały dietetyk. Indywidualne podejście do pacjenta, duże zaangażowanie ze strony Pani Natalii. Widać, że robi to co lubi i potrafi dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Ciepła, profesjonalna, z dużą wiedzą o problemach młodych dziewczyn z problemami z PCO. Dzięki Niej zrobiłam badania tarczycy, potem insuliny i gdyby nie pani dietetyk – nie wiedziałabym, że choruję na insulinooporność. Do tego PCO - z wagą walczyłam od podstawówki, wszyscy kręcili głowami, że dużo jem i dlatego tyję. Na wizytę zabrała mnie koleżanka, jestem szczęśliwa, leczę się i schudłam już 9 kg. Naprawdę warto było!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Jak najbardziej polecam! Bez tej poradni nie dałabym rady. Nie pomagały żadne diety kopenhaskie, kilkudniowe. Dopiero kiedy trafiłam w ręce Pani Natalii, wszystko poszło jak po maśle. Dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Nie znam lepszego dietetyka. Do pacjenta i do jego nadwagi podchodzi indywidualnie, zawsze znajduje czas na rozmowę, nie liczy czasu wizyty, jest konkretna, doświadczona i pomocna w momentach, kiedy jest źle. Jej dieta mi pomogła. Schudłam 25 kg w ciągu 7 miesięcy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Polecam. Dietetyk z doświadczeniem i uśmiechem na twarzy. W kryzysowych sytuacjach wie jak zmotywować i wesprzeć. Jestem zadowolona z naszej współpracy.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani Natalia to dietetyk z prawdziwego zdarzenia, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swojego pacjenta i wspiera w czasie odchudzania. Bardzo dużo czasu poświęca swojemu pacjentowi i dodaje otuchy w sytuacjach kryzysowych. Jestem zadowolona!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doceniam Pani nastawienie, podejście, to, że chce Pani pomagać. Robi Pani to naprawdę dobrze i dawno nie spotkałem kogoś tak zaangażowanego w sprawy drugiego człowieka. Polecam!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz dietetyka z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza