Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz dentysta Monika Litko

Specjalizacje:

Stomatolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 35
Ostatnie 7 dni 277
Odsłon w zeszłym miesiącu 1283

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Odczuwasz ból zębów? A być może chcesz mieć ładne zęby? Bez względu na to, co Ci dolega i co Ci jest, wskazane jest umówić się na profilaktyczny przegląd zębów. lekarz dentysta Monika Litko leczy małych pacjentów oraz młodzież w zakresie stomatologii dziecięcej i innych. Jesteśmy przekonani, że lekarz dentysta Monika Litko jest doskonałym dentystą w Twoim mieście, dla którego liczy się podejście do pacjenta i jakość usług oraz radość pacjenta przed i po zabiegu. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze i w korzystnych dla pacjenta godzinach. Stomatolog na ogół zajmuje się kompleksową stomatologiczną opieką, stomatologią estetyczną, estetyką, w tym uszkodzonym zębem, próchnicą, protetyką zębów, wybielaniem zębów, ekstrakcją zębów oraz wykonaniem innych zabiegów. Dentysta określa powstałe zmiany patologiczne także decyduje o leczeniu, co zapewnia niesamowite efekty. Jeśli poszukujesz odpowiedniego dentysty doskonale znalazłeś. W mieście - Lublin (woj. lubelskie), Monika Litko przyjmuje w gabinecie Gabinet Lekarski, przy ul. Kredowa 5/xi. Zapraszamy do kontaktu.

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Stomatolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięLublin - znani lekarze

Piotr Majcher fizjoterapeuta, Dorota Kaczmarkowska psycholog, Barbara Biziorek okulista, Ewa Koper-Łukaszczyk laryngolog, Maria Kalasiewicz onkolog, Monika Dańko lekarz rodzinny, Marek Łosicki diagnosta, Karolina Maciąg stomatolog, Anna Bronowska-Felicka stomatolog, Iwona Królik alergolog, Kazimierz Podbielski stomatolog, Elżbieta Hołubowicz stomatolog, Mirosław Miazga neurolog, Patrycja Kostecka psycholog, Agnieszka Pęcak neurolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz stomatologa z miejscowości Lublin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza