Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Monika Kraśnicka

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 39
Ostatnie 7 dni 323
Odsłon w zeszłym miesiącu 1374
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 4

O lekarzu

Szukasz opinii? Od dłuższego momentu dają we znaki niepokojące oznaki w Twoim organizmie? Przymierzasz się, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Monika Kraśnicka jest kompetentnym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które alarmują pacjenta. Internista udzieli odpowiedzi na Twoje pytania oraz skieruje do innego specjalisty. Po wszystkich badaniach przygotuje dedykowany plan i sposób leczenia. Czołowymi przypadłościami, które lekarz Monika Kraśnicka diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Monika Kraśnicka zapisz się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Skawina (woj. malopolskie), Monika Kraśnicka przyjmuje w gabinecie Przychodnia Zdrowia Skawina, przy Ks. Popiełuszki 2A. Zapraszamy do kontaktu.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (lekarz rodzinny)
wizyta lekarska (nefrolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Pani doktor Kraśnicka odznacza się przede wszystkim szeroką wiedzą medyczną i wysoką skutecznością w przywracaniu pacjentowi zdrowia. Jestem również pod wielkim wrażeniem jej podejścia do pacjenta. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Pani doktor to bardzo kompetentna lekarka. Jest miła i sympatyczna, bada dokładnie i uważnie. Diagnozy zawsze trafione, a leczenie przynosi świetne rezultaty. Mogę ją polecić każdemu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Bardzo dobra, rzeczowa i sumienna Pani Doktor. Zależy jej na pacjentach. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Szczerze polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Skawina - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Skawina?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza