Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Monika Joks

Specjalizacje:

Internista, Hematolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 29
Ostatnie 7 dni 314
Odsłon w zeszłym miesiącu 1350
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 43

O lekarzu

Witamy na profilu. Od jakiegoś momentu wyczuwasz niepokojące objawy w Twoim ciele? Rozpatrujesz, który lekarz Cię zdiagnozuje? Lekarz Monika Joks jest odpowiednim specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych oraz rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Przewlekłe zapalenie trzustki, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista dostarczy odpowiedzi na Twoje wahania a także zleci okresowe badania profilaktyczne. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Czołowymi dolegliwościami, które lekarz Monika Joks diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie dostrzegłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Monika Joks zarejestruj się na wizytę, już dzisiaj, a na pewno podpowie, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Poznań (woj. wielkopolskie), Monika Joks przyjmuje w placówce Gabinet Joks Monika Lekarz Internista, ul. Pieczarkowa 3/1. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (hematolog)
wizyta lekarska (internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Umiejętności medyczne pani doktor są na najwyższym poziomie. Dr Joks dokładnie bada, co umożliwia jej postawienie trafnej diagnozy, a w moim przypadku terapia okazała się wysoce efektywna. Polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłam na wizycie u Pani Moniki Joks, wizyta odbyła się o czasie, bardzo miła i dokładna lekarka, dokładnie zbadała, wyjaśniła przyczynę choroby, wypisała lek. Dla mnie super

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Byłem pod opieką tej Pani Hematolog siedem miesięcy , zawdzięczam Jej życie wyleczyła mnie z ostrej białaczki szpikowej . Doktor Monika Joks jest jak najbardziej godnym polecenia Lekarzem !!!!!

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Poznań - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Poznań?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza