Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 1.00 z 1 opinii

lekarz Mirosława Witczak-Konieczna

Specjalizacje:

Pediatra

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 28
Ostatnie 7 dni 243
Odsłon w zeszłym miesiącu 1205

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (pediatra)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 1

|

Średnia Ocen: 1

Mirosława Witczak-Konieczna jest beznadziejnym lekarzem. Wstyd i hańba dla zawodu lekarza! Przy widocznych na pierwszy rzut oka silnych objawach gorączki (dziecko słabe, lejące się przez ręce, całe gorące, zlane potem) i przerażeniu młodego i niedoświadczonego rodzica, DRWI SOBIE ze skutków choroby, z dziecka i z rodzica twierdząc, że to zwykłe osłabienie, że coś "krąży w powietrzu". Jej bagatelizowanie przypadków jest wynikiem nieznajomości i ignorancji zawodu, który wykonuje. Nie rozmawia! Nie komunikuje się! Burczy! Jest wiecznie smutna i zmęczona! Empatia - zero! Jako jedyny pediatra, mówi do swojego 3-letniego pacjenta, nie podnosząc zadu z krzesła: "Podejdź tu!", w sytuacji gdy wszyscy pozostali lekarze wiedzą czym jest wizyta u lekarza dla małego, chorego dziecka. Inni podchodzą do malucha, starając się minimalizować jego stres. Kobieta robi sobie jaja z poważnych ludzi. Jej małe, zakompleksione ego równe jest kierowcy autobusu, który bodaj po czerwonym świetle, ale odjedzie staruszce z przystanku, uprzednio zatrzaskując jej drzwi przed nosem. Dziwię się, że tak długo pracuje w NCM. To jest wstyd dla tej firmy! Myślę, że moje dzieci chorują niezwykle rzadko, ale każda wizyta u tej kobiety kończyła się wcześniej lub później dodatkową wizytą u innego przypadkowego (lecz ZAWSZE kompetentnego) lekarza.

Zgłoś naruszenie

Jesteś tym lekarzem? Przejmij profil i odpowiedź na opinię!

bardzo zła


Gdańsk - znani lekarze

Andrzej Wiatr anestezjolog, Mirosława Kamola-Olszewska psycholog, Wanda Burycz-Szelągowicz pediatra, Natalia Makulska stomatolog, Urszula Czopek stomatolog, Jerzy Niemierko internista, Danuta Mickiewicz-Murawska kardiolog, Sylwia Pisiak internista, Ina Zając-Lenczewska chirurg, Tomasz Tylicki ginekolog, Beata Machalińska stomatolog, Anna Wojtaszek-Słomińska ortodonta, Jarosław Dębniak położna, położnik, Marianna Siejka stomatolog, Danuta Sokolińska logopeda

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz pediatry z miejscowości Gdańsk?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza