Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 3 opinii

lekarz Mirosława Cichocka

Specjalizacje:

Internista, Kardiolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 46
Ostatnie 7 dni 353
Odsłon w zeszłym miesiącu 1467
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 16

O lekarzu

Szukasz rzetelnej opinii? Od pewnego momentu dają we znaki alarmujące symptomy w Twoim ciele? Rozważasz, który specjalista będzie odpowiedni? Lekarz Mirosława Cichocka jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz diagnozowaniem takich dolegliwości jak: bóle głowy, bóle brzucha, przewlekłe zmęczenie, Przewlekłe zapalenie trzustki, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW) i innych stanów, które męczą pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wątpliwości jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wszystkich badaniach zaproponuje dedykowany plan i sposób leczenia. Przeważającymi problemami, które lekarz Mirosława Cichocka diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mirosława Cichocka umów się na wstępną wizytę już dzisiaj, a na pewno poradzi, który lekarz specjalista będzie trafionym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Gliwice (woj. slaskie), Mirosława Cichocka przyjmuje w gabinecie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP, przy ul. Plac Piłsudskiego 5A. Zapraszamy do umawiania wizyt.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (internista)
wizyta lekarska (kardiolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 3

|

Średnia Ocen: 5

Rewelacyjna, bardzo konkretna, bardzo profesjonalna, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. Ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta! Wizyta trwała 25 minut! Bardzo polecam.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Doskonałe podejście do pacjenta, bardzo profesjonalne. Pani Doktor została mi polecona, dobra opinia sprawdziła się w 100%. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor komuś kto szuka dobrego kardiologa. Osoby, które skorzystały podzielają bardzo dobrą opinię o tym lekarzu.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Przesympatyczna Pani Doktor. Jestem pod opieką od paru lat.I jestem zachwycona. Profesjonalista z najwyzszej półki. Dzięki Pani Doktor normalnie funkcjonuje. Polecam z pełną odpowiedzialnością.Pani.Doktor bardzo dziękuję.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Gliwice - znani lekarzeSzukasz internisty z miejscowości Gliwice?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza