Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Mirosław Jarema

Specjalizacje:

Internista

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 36
Ostatnie 7 dni 294
Odsłon w zeszłym miesiącu 1337
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 6

O lekarzu

Szukasz sprawdzonej opinii? Od dłuższego momentu doskwierają Ci alarmujące symptomy w Twoim ciele? Zastanawiasz się, u którego lekarza nie będziesz tracić czasu? Lekarz Mirosław Jarema jest dyplomowanym specjalistą, który na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiej gamy schorzeń z zakresu chorób wewnętrznych i rozpoznawaniem takich dolegliwości jak: przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, bóle brzucha, Przewlekłe zapalenie trzustki, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Astma, Nadciśnienie tętnicze i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje wahania jak również zleci potrzebne badania (krwi i moczu) i postawi diagnozę. Po wykonanych badaniach opracowuje dedykowany plan i metodę leczenia. Kluczowymi schorzeniami, które lekarz Mirosław Jarema diagnozuje są: choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby układu pokarmowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu oddechowego, choroby wieku podeszłego. Jeżeli nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mirosław Jarema zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno doradzi, który lekarz specjalista będzie doskonałym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Ostrołęka (woj. mazowieckie), Mirosław Jarema przyjmuje w gabinecie Gabinet lekarski, adres: ul. Sienkiewicza 56. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięOstrołęka - znani lekarze

Ewa Białobrzeska laryngolog, Hanna Milewska lekarz rodzinny, Remigiusz Makowiecki stomatolog, Anna Wołosz neurolog, Beata Jarka-Sieniawska neurolog, Paweł Czujkiewicz terapeuta, Piotr Paździor internista, Joanna Sobstyl lekarz rodzinny, Iwona Załuska lekarz rodzinny, Janina Pomorska internista, Roman Gromadzki stomatolog, Wojciech Ossowski chirurg, Monika Kuźmińska stomatolog, Marek Załęski urolog, Wojciech Truszkowski urolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Ostrołęka?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza