Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

lekarz Mirosław Ciecierski

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 38
Ostatnie 7 dni 302
Odsłon w zeszłym miesiącu 1378
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 1

O lekarzu

Witamy na internetowym profilu. Od jakiegoś momentu wyczuwasz nieprzyjemne symptomy w Twoim organizmie? Zgłębiasz wiedzę, do którego lekarza specjalisty się wybrać i czy w ogóle się wybrać? Lekarz Mirosław Ciecierski jest odpowiednim lekarzem, który na co dzień zajmuje się szerokim spojrzeniem na chorego, łączeniem symptomów z zakresu wielu narządów i układów oraz wykrywaniem takich dolegliwości jak: bóle brzucha, bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, Astma, Nadciśnienie tętnicze, Wirusowe zapalenie wątroby (WZW), Przewlekłe zapalenie trzustki i innych stanów, które martwią pacjenta. Internista zapewni odpowiedzi na Twoje pytania a także skieruje do innego specjalisty. Po przeprowadzonych badaniach zaproponuje dedykowany plan i metodę leczenia. Głównymi problemami, które lekarz Mirosław Ciecierski diagnozuje są: choroby układu oddechowego, choroby serca i układu krążenia, choroby układu dokrewnego, choroby układu moczowego, choroby układu kostno-stawowego, choroby układu pokarmowego, cukrzyca i jej powikłania, choroby wieku podeszłego. Jeśli powyżej nie znalazłeś obszaru, w którym specjalizuje się lekarz Mirosław Ciecierski zgłoś się na pierwszą wizytę już dzisiaj, a na pewno wskaże, który lekarz specjalista będzie idealnym wyborem w Twojej sytuacji zdrowotnej. W mieście - Świebodzin (woj. lubuskie), Mirosław Ciecierski przyjmuje w placówce Gabinet Lekarski, . Prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty.
pokaż pełny opis

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
Wizyta lekarska (Internista)
Wizyta lekarska (Lekarz medycyny pracy)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Brak mapy. Obsługa portalu została powiadomiona. Zapraszamy później.

Kliknij aby zobaczyć mapę

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 0

|

Średnia Ocen: 0

Ten lekarz nie został jeszcze oceniony. Dodaj pierwszą opinięŚwiebodzin - znani lekarze

Jacek Zaidlewicz położna, położnik, Ewa Cieślińska- psycholog, Leonard Strażyński lekarz rodzinny, Bogusław Samosionek ginekolog, Jerzy Szczepaniak internista, Elżbieta Żytyńska-Roman internista, Teresa Maleńczyk-Taborowska kardiolog, Malwina Kumoch ginekolog, Paweł Lange internista, Anna Jastrzębska psycholog, Mariola Zaborowska-Stanek anestezjolog, Wojciech Hrehorowicz ginekolog, Małgorzata Pawłowska-Iwaszkiewicz stomatolog, Agnieszka Czapińska stomatolog, Agnieszka Ziemecka laryngolog

Ta osoba/podmiot jest Przedsiębiorcą - w związku z tym Konsumentom przysługują wszelkie prawa wynikające z przepisów o ochronie praw konsumentów.Szukasz internisty z miejscowości Świebodzin?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza