Wyszukaj lekarza

z bazy ponad 100 tys. specjalistów

średnia 5.00 z 4 opinii

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Specjalizacje:

Ginekolog

Statystyki profilu

Odsłon dzisiaj 48
Ostatnie 7 dni 381
Odsłon w zeszłym miesiącu 1604
Prośby o udostępnienie Terminarza Wizyt Online 11

Cennik wizyt i usług

Wykonywane usługi Cena
wizyta lekarska (ginekolog)
pokaż więcej usług

Miejsce przyjęć i kontakt

Terminarz wizyt

Lekarz nie ma aktualnie włączonego terminarza wizyt

Poproś lekarza o uruchomienie terminarza

Byłeś na wizycie u tego lekarza? Dodaj opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem, które jest niezwykle ważne dla innych pacjentów

Oceń lekarza

Opinie nie są dodawane automatycznie, aby Twoja opinia została dodana przestrzegaj regulaminu. Jak dodać opinię?

bardzo dobra

dobra

neutralna

zła

bardzo zła


Opinie

Ilość opinii: 4

|

Średnia Ocen: 5

Pana Dr. Mikołaja Karmowskiego poleciła mi znajoma, która dowiedziała się, że od lat zmagam się z ogromnym bólem. Wcześniej od kilku lat szukałam pomocy u różnych lekarzy, niestety endometrioza to było coś, na czym się nie znali, ale to nie przeszkadzało im „leczyć” mnie silnymi środkami p/bólowymi, czy hormonami. Na moje pytania o laparoskopię rozkładali ręce, a mnie pomału dopadała depresja, ból nie pozwalał normalnie funkcjonować. Żaden z nich nie wspomniał, że we Wrocławiu jest specjalista od tego typu schorzeń. Kiedy trafiłam do Pana Dr. Mikołaja, wiedziałam, że w końcu jestem w dobrych rękach: profesjonalizm, życzliwość, perfekcjonizm. Jestem po ciężkiej, rozległej operacji (endometrioza głęboko naciekająca), a mam niewielkie ślady :). Za to, co zrobił dla mnie Pan Doktor, będę wdzięczna do końca życia. Polecam i będę polecać Doktora każdej kobiecie. Teraz na nowo zaczynam cieszyć się życiem bez bólu. Dziękuję, Panie Doktorze.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Dr Mikołaj Karmowski to lekarz z powołania. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystuje lecząc swoje pacjentki. Nie boi się wyzwań i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Długo szukałam lekarza ginekologa, przy którym będę czuła, że nic złego mi nie grozi. Pomimo mojej zaawansowanej endometriozy głęboko naciekającej, nie wahał się ani przez chwilę, czy będzie mnie operował i zrobił wszystko, aby mi pomóc. Jestem mu niezmiernie wdzięczna za to, co dla mnie uczynił.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić poprzednią opinię. Pan doktor jest nie tylko osobą bardzo sympatyczną i miłą, ale do tego jest naprawdę wielkim fachowcem. Jego umiejętności są na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie wyleczyć wtedy, gdy inni lekarze zawodzą. Polecam każdej kobiecie.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra

Lecząc się trzy lata w UK zmagałam się z bardzo silnymi bólami brzucha, silnymi krwawieniami miesiączkowymi oraz problemami fizjologicznymi. Niestety tutejsi "specjaliści" nie potrafili mi pomóc, a wręcz przeciwnie pogarszali mój stan, podając mi coraz silniejsze środki przeciwbólowe (w tym morfinę). Zmęczona niekompetencją lekarzy postanowiłam zasięgnąć opinii innego specjalisty. Całe szczęście trafiłam na dr. Mikołaja Karmowskiego. Już po pierwszej wizycie problem został zdiagnozowany i okazało się, iż operacja jest konieczna. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi doktora pozbyłam się trzech guzów endometrialnych oraz mnóstwa zrostów, ponad to zostały udrożnione jajowody choć inni lekarze nie dawali na to szans. Dr Mikołaj Karmowski jest bardzo konkretnym, szczerym i ciepłym specjalistą, dzięki któremu żyję pełną piersią. Drogie Panie: jeśli macie jakiekolwiek problemy ginekologiczne, wybierzcie tego specjalistę, on zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wam pomóc.

Zgłoś naruszenie

bardzo dobra


Wrocław - znani lekarzeSzukasz ginekologa z miejscowości Wrocław?

Kliknij i wyszukaj innego specjalistę


Wyszukaj innego lekarza